Home

Persoana responsabilă cu jocul sportiv acasa educaţie medalii md Panoramă dinozaur Fasole verde

Luptătorii moldoveni au obţinut patru medalii la turneul de la Roma - ea.md

MOLDPRES News Agency - Ţintaşa Anna Dulce a cucerit trei medalii de aur la  un turneu din Bosnia și Herțegovina
MOLDPRES News Agency - Ţintaşa Anna Dulce a cucerit trei medalii de aur la un turneu din Bosnia și Herțegovina

Încă o medalie de aur pentru Moldova | Unica.md

Medalii sportive personalizate - GRAVOSIGN - premiem valorile

TV8.md - Trei medalii de aur pentru R. Moldova! Halterofila Alexandrina  Ciubotaru, campioană la Europenele Under 20 de la București
TV8.md - Trei medalii de aur pentru R. Moldova! Halterofila Alexandrina Ciubotaru, campioană la Europenele Under 20 de la București

R. Moldova a obținut două medalii de bronz la Campionatul European de Judo  printre tineret – Ziarul de Gardă
R. Moldova a obținut două medalii de bronz la Campionatul European de Judo printre tineret – Ziarul de Gardă

Medalii Sportive MD 19 - Cupe Medalii Trofee | Gravura, Print Digital |  Infinity Trophy
Medalii Sportive MD 19 - Cupe Medalii Trofee | Gravura, Print Digital | Infinity Trophy

Attributum - Medalii si Accesorii pentru Uniforme Militare la Comanda

Medalie Sport 70mm MJ1070 pe acvilasport.md

Catalog de medalii - Lista de medalii pentru military, Moldova

Moldova a obţinut 7 medalii la Festivalul Olimpic al Tineretului European -  studentus.md
Moldova a obţinut 7 medalii la Festivalul Olimpic al Tineretului European - studentus.md

PRIORITĂȚI DODONISTE /// Regimul ARUNCĂ peste 150 de mii pentru a fabrica  medalii pentru „Victoria în cel e-al doilea război mondial” – Stiri de  ultima ora din Moldova – Ultimele stiri Timpul.md
PRIORITĂȚI DODONISTE /// Regimul ARUNCĂ peste 150 de mii pentru a fabrica medalii pentru „Victoria în cel e-al doilea război mondial” – Stiri de ultima ora din Moldova – Ultimele stiri Timpul.md

Alte două medalii de bronz la Europenele U23 de la București – Ziarul de  Gardă
Alte două medalii de bronz la Europenele U23 de la București – Ziarul de Gardă

Medalii Sportive MD 09 | MEDALII SPORTIVE | Trofee si Premii |  @InfinityTrophy
Medalii Sportive MD 09 | MEDALII SPORTIVE | Trofee si Premii | @InfinityTrophy

9.CUPE, MEDALII, DIPLOME

Doi sportivi din Moldova - pe podium la G-1 Riga Open. Revin acasă cu  medalii - Realitatea.md
Doi sportivi din Moldova - pe podium la G-1 Riga Open. Revin acasă cu medalii - Realitatea.md

Sport1.md - Moldova a cucerit 3 medalii la Campionatul Mondial de lupte la  brâu de la Namangan (Uzbekistan). Igor Beșleaga (82 kg) a obținut argintul,  iar Anatolie Moldovan (100 kg) și Liviu
Sport1.md - Moldova a cucerit 3 medalii la Campionatul Mondial de lupte la brâu de la Namangan (Uzbekistan). Igor Beșleaga (82 kg) a obținut argintul, iar Anatolie Moldovan (100 kg) și Liviu

Burse și premii sportivilor: Guvernul premiază trei luptătoare care au  venit cu medalii de la Campionatul Mondial din Serbia - ea.md
Burse și premii sportivilor: Guvernul premiază trei luptătoare care au venit cu medalii de la Campionatul Mondial din Serbia - ea.md

Medalii Tematice MD-T 01 - Cupe Medalii Trofee | Gravura, Print Digital |  Infinity Trophy
Medalii Tematice MD-T 01 - Cupe Medalii Trofee | Gravura, Print Digital | Infinity Trophy

Medalie MD S6 argintiu – Shop One

Medalii Sportive MD 01C | MEDALII SPORTIVE | Trofee si Premii |  @InfinityTrophy