Home

forum Instalator Dictatură turneu handbal baia mare cuvânt înainte creator lift

Handbal: CSM Constanța luptă în turneul Final Four al Supercupei României  2023. „Sezonul care a trecut ne obligă la mai mult“
Handbal: CSM Constanța luptă în turneul Final Four al Supercupei României 2023. „Sezonul care a trecut ne obligă la mai mult“

Prezentarea echipelor calificate la turneul final al juniorilor 4: CSS 2 Baia  Mare – Handbal Mania
Prezentarea echipelor calificate la turneul final al juniorilor 4: CSS 2 Baia Mare – Handbal Mania

BUGETUL ORAȘULUI - Cât costă găzduirea la Baia Mare a turneului Final 4 al  Cupei României la handbal masculin, organizat în weekend-ul viitor de FRH -  2mnews
BUGETUL ORAȘULUI - Cât costă găzduirea la Baia Mare a turneului Final 4 al Cupei României la handbal masculin, organizat în weekend-ul viitor de FRH - 2mnews

Handbal – juniori 1 | CSȘ 2 Baia Mare joacă de azi la turneul final Valoare  | eZiarultău
Handbal – juniori 1 | CSȘ 2 Baia Mare joacă de azi la turneul final Valoare | eZiarultău

AU CÂȘTIGAT - Minaur a învins, în al doilea meci de la turneul de la Baia  Mare, echipa poloneză MKS Lublin - 2mnews
AU CÂȘTIGAT - Minaur a învins, în al doilea meci de la turneul de la Baia Mare, echipa poloneză MKS Lublin - 2mnews

Handbal feminin: Minaur Baia Mare a obţinut prima sa victorie la turneul  din Polonia | AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal feminin: Minaur Baia Mare a obţinut prima sa victorie la turneul din Polonia | AGERPRES • Actualizează lumea.

Handbal feminin: Corona Braşov şi HC Zalău au debutat cu dreptul la turneul  de la Baia Mare | AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal feminin: Corona Braşov şi HC Zalău au debutat cu dreptul la turneul de la Baia Mare | AGERPRES • Actualizează lumea.

Handbal | CS Minaur, turneu de pregătire în Baia Mare | eZiarultău

CSȘ 2 Baia Mare s-a clasat pe locul 8 la turneul final al junioarelor I |  ArenaMM
CSȘ 2 Baia Mare s-a clasat pe locul 8 la turneul final al junioarelor I | ArenaMM

BAIA MARE SNOW HANDBALL CHALLENGE, UN INEDIT TURNEU DE HANDBAL PE ZĂPADĂ - BAIA  MARE TV
BAIA MARE SNOW HANDBALL CHALLENGE, UN INEDIT TURNEU DE HANDBAL PE ZĂPADĂ - BAIA MARE TV

Premii individuale la turneul de minihandbal – Academia de Handbal Minaur

Handbal feminin meciuri amicale: Minaur Baia Mare, două victorii, un egal,  la cupa din Zalău. Vezi
Handbal feminin meciuri amicale: Minaur Baia Mare, două victorii, un egal, la cupa din Zalău. Vezi

Handbal, juniori II / AH Minaur Baia Mare este campioana României – Sport  Bacau
Handbal, juniori II / AH Minaur Baia Mare este campioana României – Sport Bacau

TVR Sport
TVR Sport

HANDBAL - Juniori III - Ambele echipe din Baia Mare au debutat cu victorii  în turneul final Valoare — eMaramures
HANDBAL - Juniori III - Ambele echipe din Baia Mare au debutat cu victorii în turneul final Valoare — eMaramures

CS Minaur Baia Mare – Handbal feminin

Handbal - CN Junioare III: CSS 2 Baia Mare, la un punct de liderul seriei  dupa primul turneu de sala - ZiarMM
Handbal - CN Junioare III: CSS 2 Baia Mare, la un punct de liderul seriei dupa primul turneu de sala - ZiarMM

Handbal Feminin CN Junioare1: CSS2 Baia Mare a câștigat finala mică așadar  obține medalia de bronz! Alisia Boiciuc, MVP-ul Turneului Final Valoare!
Handbal Feminin CN Junioare1: CSS2 Baia Mare a câștigat finala mică așadar obține medalia de bronz! Alisia Boiciuc, MVP-ul Turneului Final Valoare!

CSM Bucureşti, Minaur Baia Mare, Debrecen şi FTC Budapesta, la un turneu  amical în Oradea de handbal feminin
CSM Bucureşti, Minaur Baia Mare, Debrecen şi FTC Budapesta, la un turneu amical în Oradea de handbal feminin

css 2 baia mare – Handbal Mania

TURNEU LA BAIA MARE – Începe tuneul de la Baia Mare al vicecampioanei  Minaur: participă Potaissa Turda, Poli Timișoara și CSM Sighișoara - 2mnews
TURNEU LA BAIA MARE – Începe tuneul de la Baia Mare al vicecampioanei Minaur: participă Potaissa Turda, Poli Timișoara și CSM Sighișoara - 2mnews

TURNEU CÂȘTIGAT - Minaur a învins categoric Potaissa Turda în finala  turneului de la Baia Mare - 2mnews
TURNEU CÂȘTIGAT - Minaur a învins categoric Potaissa Turda în finala turneului de la Baia Mare - 2mnews

Handbal feminin. Interes maxim pentru Final Four-ul din Baia Mare! Turneul  final al EHF European League va fi văzut în direct în 22 de țări
Handbal feminin. Interes maxim pentru Final Four-ul din Baia Mare! Turneul final al EHF European League va fi văzut în direct în 22 de țări

Academia de Handbal Minaur, locul 5 la turneul final al juniorilor II -  Graiul Maramureșului
Academia de Handbal Minaur, locul 5 la turneul final al juniorilor II - Graiul Maramureșului